Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Cyma...

Mi a véleményetek a Cyma CM023 mp5-ös airsoft fegyverről?

Figyelt kérdés
Ismerek a közelben egy airsoft csapatot és gondoltam beruháznék egy fegyverre, nem szeretnék sokpénzt rászánni és ezt a tipust néztem ki magamnak, úgy hallotam hogy a cyma annyira nem rossz kezdő márka. Ti mit gondoltok róla, ha netán tudtok valami mást ajánlani ebben az árérték arányban azt nagyon megköszönném..

2017. szept. 26. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó a cyma, de a 27esnél kisebb jelzésüeket nem szabad meg venni tehát ezt sem.

Ezek a cég első fegyverei abból az időből mikor nagy reményekkel próbálták feltalálni a spanyolviaszt. Mint sokan mások. Az eredmény rossz lett így végül inkább beáltak a sorba és javítottak a minőségen.

Ne aggódj attól még vannak jó cyma mp5ök mindjárt megkeresem őket.

2017. szept. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, szóval...


[link]


Ez a cyma 41 behajtható válltámasszal valamint van egy fix tusos B verziója és egy rövidített csöves tusnélkülie. Nekem olyan van. Jó fegyver. Csak 2/3 tár selejt.

2017. szept. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Nekem igazából mindegy a fegyver tipus csak olcsó legyen és aránylag tartós. Még ami nekem szembetűnő volt az a WELL sokjót nem olvastam róla de én igazából csak havonta egyszer-kétszer használnám olyan nagy igénybe vételt nem kapna. Te mit mondaszrá?
2017. szept. 27. 19:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy inkább megkeresem a klaszikus 520at meg 522, bár csak az egyiket másolom be mert a taiwan kinyírja azzal a rengeteg képpel a telóm memoriáját.


[link]


76 euró. Vegyél hozzá jóféle bb-t G&G vagy Specnaarmsot. 2 midcap tárat 1 gyorstöltőt, védő szemüveget és valószínűleg meg is van a 100 euró így a szállítás is ingyenes. És ez így kitart egy darabig otthin veszel még egy narancs láthatósági mellényt vagy kendőt. Csinálcs piros és kék karszalagot és akkor már ok vagy. A többi rá ér.

2017. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!