Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi a véleményetek a Cyma CM023 mp5-ös airsoft fegyverről?

Ismerek a közelben egy airsoft csapatot és gondoltam beruháznék egy fegyverre, nem szeretnék sokpénzt rászánni és ezt a tipust néztem ki magamnak, úgy hallotam hogy a cyma annyira nem rossz kezdő márka. Ti mit gondoltok róla, ha netán tudtok valami mást ajánlani ebben az árérték arányban azt nagyon megköszönném..

Keress kérdéseket hasonló témákban: Airsoft, CYMA, mp5, fegyver, puska, kezdő

2017. szept. 26. 22:44  Privát üzenet  

A válaszok

Jó a cyma, de a 27esnél kisebb jelzésüeket nem szabad meg venni tehát ezt sem.

Ezek a cég első fegyverei abból az időből mikor nagy reményekkel próbálták feltalálni a spanyolviaszt. Mint sokan mások. Az eredmény rossz lett így végül inkább beáltak a sorba és javítottak a minőségen.

Ne aggódj attól még vannak jó cyma mp5ök mindjárt megkeresem őket.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2017. szept. 27. 07:42 Privát üzenet

Igen, szóval...

[link]

Ez a cyma 41 behajtható válltámasszal valamint van egy fix tusos B verziója és egy rövidített csöves tusnélkülie. Nekem olyan van. Jó fegyver. Csak 2/3 tár selejt.

# 2/4Időpont 2017. szept. 27. 07:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod. Nekem igazából mindegy a fegyver tipus csak olcsó legyen és aránylag tartós. Még ami nekem szembetűnő volt az a WELL sokjót nem olvastam róla de én igazából csak havonta egyszer-kétszer használnám olyan nagy igénybe vételt nem kapna. Te mit mondaszrá?

# 3/4Időpont 2017. szept. 27. 19:02 Privát üzenet

Én azt mondom, hogy inkább megkeresem a klaszikus 520at meg 522, bár csak az egyiket másolom be mert a taiwan kinyírja azzal a rengeteg képpel a telóm memoriáját.

[link]

76 euró. Vegyél hozzá jóféle bb-t G&G vagy Specnaarmsot. 2 midcap tárat 1 gyorstöltőt, védő szemüveget és valószínűleg meg is van a 100 euró így a szállítás is ingyenes. És ez így kitart egy darabig otthin veszel még egy narancs láthatósági mellényt vagy kendőt. Csinálcs piros és kék karszalagot és akkor már ok vagy. A többi rá ér.

# 4/4Időpont 2017. szept. 27. 19:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki tud küldeni linket olyan airsoft fegyverről ami kb 30 ezer forint és 350 fps körüli?
Mit gondoltok erről az airsoft fegyverről? Kezdőknek ideális?
Mit gondoltok erről az airsoft (JG T3-K3) fegyverről?
Airsoftosok! Írnátok a fegyverröl véleményt?
Mi a véleményetek erről a fegyverről? (lent)
Rugós airsoft mesterlövész fegyverekkel kapcsolatban segítség? (nem gagyi fegyverről van szó

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!