Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Min változtassak? Ez így jó...

Min változtassak? Ez így jó lesz? Lent.

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, nincsenek komoly testépítő vágyaim,céljaim szeretnék egy izmosabb fizikumot, jobb testtartást, és egy kisebb hasat, és csípőt. Skinny fat alkat vagyok, vékony végtagok, has, és széles csípő (már maga a csont is). Az egy évvel ezelőttihez képest sokkal sokkal jobb a helyzet.


Körülbelül 8 hónapja kezdtem el az edzést, voltak kihagyások egészségügyi okok miatt. Akkor még össze-vissza csináltam, az étkezésre sem figyeltem rendesen, most azonban szeretnék magasabb fokozatra kapcsolni:


Heti 4x edzem:

- Váll, hát

- Mell, tricepsz

- Bicepsz, has

- Láb

Aerob edzést nem végzek.


Az étkezésem során így jönnek össze a makrotápanyagok:


Fehérje: 130-140g (elsősorban csirkehúsból, tojásból, valamint Whey fehérjeporból van meg, de sok halat eszem, és marhát,sertést is eszek alkalmankként.)

Szénhidrát: 180-210g (teljes kiőrlésű kenyér, zabkása, banán, rizs)

Zsír: 50-80g (nagyon szeretem az olajos halat, tőkehalmájat szoktam enni, illetve a tojásban, húsokban lévő zsír)


Emellé szedek kreatint, BCAA-t, 2g C vitamint, 60mg B complexet, 1g-os Ca/Mg/Zn tablettát, és sok vizet iszom (mást nem is iszok ezen kívül, csak natúr zöld teát.)


78kg

182cm

20F


2017. szept. 29. 17:53
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Naturalban jobb lenne heti 3 teljes testes edzés. Vagy heti 3 vagy 4 napos kétfelé bontott. És szerintem mehetne több ch.
2017. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Néztem is edzéstervet. Aerobot továbbra is hanyagoljam?
2017. szept. 29. 18:08
 3/3 Cortez70 ***** válasza:
A szív és errendszer miatt nem árt heti pár kardio tömegnöveléskor is.
2017. szept. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!