Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek így jó lesz vagy...

Szerintetek így jó lesz vagy változtassak valamin?

Figyelt kérdés
22 éves nő vagyok, 155 cm, 48 kg. Nincs rajtam igazán háj, vékony alkat voltam mindig is, de nagyon zavar, hogy átlagos vagyok, a combjaim, fenekem sem olyan feszes, nincs formás testem. Eldöntöttem, hogy márpedig én el fogom érni, hogy szép formás és egészséges legyek, belevágtam a testépítésbe. Nos úgy terveztem el, hogy heti 3x lesz súlyzós edzés, nem bontom szét izomcsoportokra, hanem minden nagy izmot megmozgatok ez kb. 40 perces edzés (hasprés, hát,mell,triceps,biceps,guggolás,vádlizás). Úgy gondoltam ez lesz hétfőn, csütörtökön és vasárnap. A többi napra pedig beraknék egy 3x 10-es guggolást, vádlizást és 20 perc futást és vagy 20 perc Rubint Rékát. Az étrendem úgy néz ki, hogy napi 100 g fehérje és 150 g szénhidrát mennyiséget osztok el 5 étkezés során. Edzés után protein turmixot iszom. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek ez így nagyon sok, kéne pihenőnap vagy maradhat? Kezdő vagyok, ez a 2. napom, bármilyen tanácsot szívesen fogadok :)
2014. jún. 11. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:
még egy hiperhajlítást betehetnél törzsre, a pihenőnapokon pihenj, vagy végezz aerob edzést, de ne erőltesd túl a combodat és a vádlid minden napos guggolással, a kajádhoz meg kellene 1g*testtömeg telítetlen zsír, amit bevihetsz, halolaj, lenmagolaj, tökmagolaj, olívaolaj -ból kb ez az érték beli sorrend is köztük...
2014. jún. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!