Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy harcművészetre/küzdősportr...

Egy harcművészetre/küzdősportra nem járt személyt mekkora eséllyel győzne le mondjuk egy bokszoló?

Figyelt kérdés

tegyük fel:


a boxoló 183 cenit 65 kiló 2 éve jár és ringbe jól harcol/bírja az ütéseket. kapott már nagyobb ellenfelektől is be kemény horgokat


az ellen fele:

180 cenit 68 kiló nem képzett.


Ha a bokszoló kezdene el ütni mi lenne és ütései közbe ő is be kap egyet?


Vagy mi lenne ha a bokszolót kezdenék el ütni de úgy hogy fent a keze/tudja hogy támadni fog az ellenfél?


mekkora szerencse kell hogy a harc tudatlan nyerjen?


2017. okt. 1. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem csap bele a Boxolóba a villám, akkor ő nyer.
2017. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Én soha nem boxoltam, viszont voltam ringbe egy nagyképű boxolóval, akinek hatalmas arca volt. Kaptam vagy 15-20 ütést, ütöttem vagy 2-3-at a levegőbe, de mikor egyetlen ütèsem betalált, a boxoló kifeküdt... ő olyan 70 kg körüli volt, én meg vagy 90 kg... annyi, hogy én megjártam a Machal-t, ott kaptam kiképzést, de boxolni soha nem boxoltam
2017. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel a boxoló , de vannak még csodák .
2017. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha öregapádbak kereke lett volna, trolibusz lehetett volna.
2017. okt. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az esetek döntő többségében a boxoló nyerne. Bár sok múlik a mentalitásukon.


"Én soha nem boxoltam, viszont voltam ringbe egy nagyképű boxolóval, akinek hatalmas arca volt. Kaptam vagy 15-20 ütést, ütöttem vagy 2-3-at a levegőbe, de mikor egyetlen ütèsem betalált, a boxoló kifeküdt... ő olyan 70 kg körüli volt, én meg vagy 90 kg... annyi, hogy én megjártam a Machal-t, ott kaptam kiképzést, de boxolni soha nem boxoltam"


Ez pedig nem nagy meglepetés. Egy legalább 20 kilóval nehezebb izraeli katona nyilván elverte.

2017. okt. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!