Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan lehetőség (kondikban...

Van olyan lehetőség (kondikban) hogy csak a futópadot használom és ezt természetesen kedvezménnyel?

Figyelt kérdés

Vagy csak ha mindent fizetek? És esetleg lehetőség más helyen erre? A tél miatt is jó lenne néha jobb bent futni. Tapasztalatok?

Segítőkészség=zöld pacsi!:)



2017. okt. 5. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Én eddig akárhány terembe voltam (6-7) egyikbe sem volt ilyenre lehetőség!:)
2017. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Én sem tudok ilyenről, de legalább beiktathatsz egy kis súlyzós edzést is, még az állóképességedre is jó hatással lesz, de ha minden kötél szakad, akkor max veszel egy 15 alkalmas bérletet kondiba az olcsóbb mint a teljes havi, aztán amikor derültebb az idő futhatsz kint is, de heti 2 - 3 futás biztosítva van időjárás viszonyok ellenére is.
2017. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Őszintén megkérdezed a tulajt,és ha kedves akkor van :D sok sikert
2017. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lol:D Köszönöm:)
2017. okt. 6. 06:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Tehát a legdrágább, talán legnagyobb meghibásodás lehetőségű gépet akarod használni olcsóbban?..

Lo-gi-kus

2017. okt. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen lehetőség.

Azt már csak zérójelben teszem hozzá - magánvélemény -, hogy szerintem pont futásért nem érdemes kondibérletre költeni. Vidéken és Budapesten is szoktam futni, télen is. -8-10 fokig megfelelő ruházatban nyugodtan lehet csapatni. Sokkal királyabb, mint teremben, iszonyatosan felfrissít. Ha időben elkezded szoktatni a szervezetedet (még most), akkor nem fogsz megfázni (értelemszerűen a vizes ruhában nem szabad megállni, amíg kint vagy).

2 éve kezdtem, mindenki hülyének nézett, ennek ellenére én voltam az egyetlen, aki megúszta a telet komolyabb felső légúti fertőzés nélkül (kórházban dolgozom:).

2017. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam télen futni, volt, hogy félmaratont futottam -10ben, de azért nekem minden télen sikerül 1-2szer léguti fertőzést összeszedni... nincs összefüggés
2017. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyenről még én se hallottam.

Esetleg probálj meg egy kevésbé felszerelt konditermet keresni ami olcsóbb,de van futógépük.

Remélem azert tudtam segíteni

2017. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, most ha bemész egy olyan fogyibérlettel akkor utána bent vagy a teremben, ki fogja azt ellenőrizni hogy te tényleg csak azon a gépen vagy-e?

Fizess teljes árat, vagy fuss kint.

2017. okt. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!