Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a fogyasztó vibrációs övvel kapcsolatban? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
sz*rt se ér
2010. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vedd meg... megérdemled. Mégis leírnád nekem az elképzelésedet, hogy milyen úton-módon lehet lefogyni azzal, ha valaki rángatja magán a hájat? Tök kíváncsi lennék... Ja és ha ér valamit, és minden munka nélkül le lehet ezzel fogyni, akkor miért van ennyi kövér ember? Ők még nem hallottak róla? :D
2010. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem fogyni akarok vele, csak egy kicsit feszesíteni a bőröm, ugyanis nemrég fogytam 16 kilót, és kicsit megereszkedett a bőröm. Gondoltam erre jó lehet?
2010. máj. 28. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:
semmiképp nem jó mivel csak rángat... szerintem érdemesebb lenne napozni, szolárium ritkán meg sok D vitamin sok sikert!
2010. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Ez a "feszesítés" szó sokaknak a kedvence, csak az a gond, hogy ilyesmi nem létezik... Ha valaki lefogyott sokat, és a bőre lóg, akkor ott striák keletkeztek, a kötőszövet "elszakadt" ha úgy tetszik... Semmit nem lehet vele csinálni, plasztikai sebész tud "feszesíteni"...

Persze lehet sok mindent rákenni, a stria soha nem tűnik el, ami lóg az már lógni is fog.

2010. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, akkor nem veszek ilyet!
2010. máj. 30. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!