Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol vegyek longboardot?

Hol vegyek longboardot?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék egy kicsit jobb minőségű (nem ilyen noname) longboardot venni, de azért megfizethető áron. Hol nézelődjek? Milyen deszkás boltok vannak Budapesten? Bár egyszerűbb lenne neten vásárolni és eddig a deszkak.hu oldalt találtam, de tudnátok mondani még ilyen oldalakat?

(wakeshopot és az insportline-t is néztem már, decathlonból meg nem annyira szeretnék)



2017. okt. 15. 16:07
 1/3 A kérdező kommentje:

Ezek közül valamelyik jó lehet? Vagy valami tapasztalat esetleg?

[link]

[link]

2017. okt. 19. 18:32
 2/3 anonim válasza:
A yamba elég jó minőség, nekem is az van és nagyon szeretem (bár nekem shortboard). Haveromnak oxeloja van, viszont az standard fa deszka. Nem vagyok szakértő a témában, nem is nagyon ismerek csak olyan 5 márkát, de ez a 2 biztos hogy jó és nem horror áron vannak.
2017. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy yamba cruiser deszkám és tényleg jó, csak egy kicsit kicsi nekem, azért szeretnék egy longboardot, de gondolkozok még hogy oxelo-t vegyek-e
2017. okt. 22. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!