Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küdősportra járjak?...

Milyen küdősportra járjak? Melyikkel tudom magam a legjobban megvédeni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 19. 17:01
 1/3 Márk aki kérdez :) válasza:
Ajánlom neked a birkózás , vagy a boxolást meglehetősen erős leszel mindkét sport hosszas űzése után , és önvédelemre is tanít!
2017. okt. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Márk jól írja, de mehetsz Thai Boxra, Savatéra, Kick Boxra is, illetve a Taekwondoo is jó lehet, önvédelemre bőven "jók" ők is kézzel. Én elsősorban azt javaslom, hogy 1 évet Boxolj minimum, mivel az az állóharc alapja, utána meg arra mehetsz, amire akarsz, rossz harcos már nem leszel. Még Kyokushin Karatéra is mehetsz (de nem igazán ajánlom!). Én, ha tehetném, akkor a Box után Savatéra mennék. Ha neked tetszik mindkettő stílus és megteheted, akkor én ezt a kombót ajánlom. De a Box+Thai Box is kiváló, illetve az is nagyon jó, ha a Box után testharcos stílust tanulsz, mondjuk Birkózás vagy Judo. Ami tetszik.
2017. okt. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hosszúhajú ***** válasza:
biztos lányzó vagy. ebben az esetben "női önvédelem" - vannak tanfolyamok :)
2017. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!