Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szinte minden...

Mit tegyek ha szinte minden izületem kattog, ropog?

Figyelt kérdés

A testem szinte összes izülete nagyon egészségtelen módon kattog, ropog, amit csak el lehet képzelni. A térdeim instabilak és kiszámíthatatlan módon néha fájnak is, nagyjából úgy érzem magam mint egy öregember. Lehet ez ellen valamit tenni? Csak annyira szeretnék terhelhető és strapabíró lenni mint az összes többi átlagember a környezetemben, akiknek semmi ilyen baja nincsen.


19/F, a sportág amit csinálok/csinálnék pedig ökölvívás.



2017. okt. 24. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Kalcium és ásványi anyag pótlás és esetleg mellé izületi olajozó hyaluronsav és porcvédő, építő glükozamin- és kondroitinszulfát fogyasztás.Ezek a sportból adódó nagyobb terhelés miatt is hasznosak. Mindenképpen érdemes minőségieket választani.Sok élsportoló, olimpikon is fogyasztja ezeket.
2017. okt. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Plusz ajanlom a kollagent is. A fentebb leírtak melle. Nekem is ilyen problemaim vannak, es sportolok.
2020. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!