Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan, milyen gyakorlatokkal...

Hogyan, milyen gyakorlatokkal tudnék ezen segíteni?

Figyelt kérdés

Nem hogy nem vagyok hajlékony, gyakorlatilag úgy érzem, mintha betonból lennék, és ez gyakran eléggé zavar, ezért szeretném orvosolni, viszont a legnagyobb problémát talán a hátam jelenti. Illusztráltam egy béna rajzzal, hogy mi is a probléma:

[link]

Milyen gyakorlatokkal, esetleg gyógytornával vagy jógával tudnék ezen segíteni? Egyszerűen el nem tudom képzelni hogy tudja valaki összeérinteni a lábfejét a fejével, nekem kilométerek vannak a kettő közt, akárhogy erőlködöm:(



2017. okt. 27. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
ha a fegyencedzés híd fejezetéből eljutsz a teljes hídig,akkor szerintem ez is menni fog.
2017. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Teljesen jó a rajz egyébként :D tényleg. És nem vagy egyedül, valaki hajlekonyabb valaki nem. Természetesen a jóga az amit keresel. De gondolom tudod azt, hogy 1ik napról a másikra nem leszel hajlekonyabb. Legalább hetente 3-4x jogaznod kell ahhoz hogy kb fel év után el kezdj rugalmasabb lenni. Persze ha nem vagy túlsúllyos, abban az esetben le kellene fogynod.
2017. okt. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a rajz dicséretét is!:D A lábaim is szörnyen merevek voltak, de rengeteg nyújtással azon agy picit sikerült segítenem. Még mindig messze vagyok mondjuk a spárgától, de már jobban hajlanak és könnyebben mozognak, csak ez a hát dolog tűnik vészesnek nekem. Nem vagyok túlsúlyos, tehát szerencsére legalább ezzel nem kell megküzdenem, de akkor belekezdek a jógába, és a fegyencedzést is megnézem magamnak, az edzés sosem árt, aztán remélem pár év múlva már közelebb lesz a fejem a lábfejemhez ebben a gyakorlatban:D
2017. okt. 28. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!