Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Súlyzót vagy Laptop?

Súlyzót vagy Laptop?

Figyelt kérdés
karácsony ittvan mindjárt és édesapám azt mondta,hogy veszünk nekem egy laptopot,nem vagyunk gazdagok szóval nem egy csúcskategóriás laptopot hanem egy ilyen nagyjából jó használtat egy oldalról kb 40000 vagy 50000 ft-ert. Addig pedig spórólgatni kell.Vagy pedig inkább egy kétkezes súlyzó érné meg jobban amire kb 50 kg t rá tudnék helyezni és azzal ki tudnám elégíteni az edzési vágyaimat,mert én edzeni szoktam ,egy ideje,saját testsúllyal és egykezes súlyzókkal,7,5x2 kg,van hogy egy rúdra teszek többet és koncentrált bicepsz gyakorlat vagy valami,de már nagyon vágyok egy 2kezes súlyzóra,keresgéltem a neten és 24 k ért már találtam 50 kg os szettet és 13k ért 30kg os szettet.Van egyébként vitamin komplexem is és amikor nem tudok rendesen étkezni akkor megiszok egy shaket edzés után.(fehérjét)és van amino savam.Ugye ezek jóféle dolgok.Barátommal edzek,kalóriákat is számolok,és 71 kg ról már olyan 66 vagyok és felül kezdenek látszódni a kockák a hasamon,,most felmosónyélból van rudam de az nem ugyanaz,és nem is olyan jó ,,,és nagyon szeretek edzeni,de a laptopra is vágyok,,ezért kérdelek meg titeket.Melyik érné meg jobban?(lesz még egy kérdésem,onnan tudjátok hogy az enyém az hogy a címbe le fogom írni hogy ,,XY789",csak h tudjátok)

2017. okt. 29. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
El kell döntened magadban mi a fontosabb a laptop ami elött ott fogsz ,,bambulni" vagy az eszközökre amivel igen jo formát tudsz elérni de nem létkérdés sajáttestsulyos edzéssel is nagyon jó álloképességet fizikumot tudsz elérni.
2017. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esztergáltasd le egy ismerőssel a súlyokat. Vagy vedd használtan. Jófogáson érdemes keresni, én ott vettem kilóját 250 Forintért. A boltban a legolcsóbb is 500 Ft /kg.
2017. okt. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!