Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Debrecenben lovaglási lehetősé...

Debrecenben lovaglási lehetőségek?

Figyelt kérdés
11 éve lovagolok, de az edzőm elköltözött másik városba és a másik edzőm pedig olyan helyen van ahol inkább nem szeretnék lovagolni (nem szívesen töltöm el az edzéseket úgy, hogy a bértartósok és az edzők sznobok, kötekedősek és ez a tipikus "jobban tudok mindent a másiknál és én vagyok a legjobb és mindenkit lenézek" stílusú emberek). 3 évig verseny szerűen lovagoltam csak a gimi miatt abbahagytam egy ideig de most el szeretném kezdeni megint csak annyi a gondom, hogy egyik lovardáról sem hallottam különösebben jó dolgokat ami alapján tudnék választani így semmi el képzelésem sincs egyikről sem, sőt az edzőkről sem tudok semmit így még jobban összezavarodtam és természetesen egy telefon hívás alapján nem tudok senkiről sem véleményt alkotni, hogy mennyire szimpatikus. Szóval valaki tudna ajánlani egy olyan lovardát ahol versenyre is készítenek, de rendes edzések is vannak és nem beképzelt, sznob környezet van?

2017. nov. 4. 12:04
 1/1 anonim válasza:
Szia, én már több éve a Debreceni Lovasakadémiára járok lovagolni. Nagyon jó hely, szuper edzőkkel. Csak ajánlani tudom.
2017. dec. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!