Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes elkezdenem...

Szerintetek érdemes elkezdenem táncolni?

Figyelt kérdés

Szeretnék sportolni, mozogni, aktív lenni, de közben mégis új barátokat szerezni, ismerkedni. Szerintem erre a tánc is elég jó. Most 14 éves vagyok, de nincs olyan sok táncérzékem, viszont szeretnék megtanulni táncolni. Annyit írnék magamról, hogy kicsi vagyok, kb 156 cm és 44 kg, eddig is sokat sportoltam, elég izmos alkatom van. Sajnos nem vagyok valami hajlékony, a gimnasztika sem az én világom... Szerintetek érdemes lenne elkezdenem? Van aki mesélne a tapasztalatairól? Ha igen, milyen fajta tánc?

A válaszokat előre is köszönöm :)



2017. nov. 8. 22:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként most nagyon megtetszett a cheerleading, ott feltétel, hogy legyen valami tapasztalatom?
2017. nov. 8. 22:21
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen próbáld ki! Táncolni nagyon jó dolog...

Hogy milyet? Azt nehéz így megmondani ismeretlenül. Milyen zenét szeretsz?

Nekem például herótom van az elektronikus zenétől, ezért én swingre és rock'n rollra jártam. Ha pesti vagy, akkor ahhoz tudok ajánlani jó helyet. A salsa is nagyon jó.

Félig tánc, félig harcművészet a capoeira, a leírt testalkattal az is jó lehet.

A legtöbb tánciskola szokott ingyenes próbaórákat tartani, próbálj ki minél több táncot, és kezdd el azt, ami a legjobban bejön!

2017. nov. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A cheerleadinghez nem túl jó, ha a 'gimnasztika nem a te világod'.

Én balett, jazz és sztepp témában tudok segíteni, ha valami érdekel.

2017. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!