Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdhetek még szertornázni?...

Elkezdhetek még szertornázni? Több lennt.

Figyelt kérdés
Nagyon komolyan gondolom ezt.Alapvetően nagyon kötöttek az izmaim.Kiskoromban 4,most pedig 1,5 évet szertornáztam.De nem versenyszinten.Nagyon szeretném elkezdeni.Fejenállni tudok,a híd(egy kezes és az egy lábas is) és az állásból híd megy.Kézenállni nem merek.Hülyén hangzik,de nagyon félek attól hogy hátra esek vagy eldőlök és kitöröm a nyakam.A cigánykerék is megy.A francia spárgához még kb.30 cm kell,de minden nap nyújtok.Az angol spárga nagyon nagyon rosszul megy ahoz még legalább 45-50 cm kell.170 cm és 53 kg vagyok.Tényleg nagyon komolyan venném ezt.Lehetséges,hogy nagyobb versenyekre eljussak?Nem a VB-re vagy az Olimpiára gondolok hanem mondjuk az OB-ra.Hogyan tudnékmegtanulni kézen állni?A spárga meglehet fél év alatt?Késő elkezdenem?

2017. nov. 11. 22:10
 1/3 A kérdező kommentje:
13/L
2017. nov. 11. 22:16
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én is 13/l vagyok és szertornázom. Nem olyan komoly szinten. Ha tényleg nagyon komolyan gondolod és neki vágsz akár egy diákolimpiára ki juthatsz de nem tudom biztosan.
2017. nov. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. nov. 26. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!