Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vélemények tapasztalatok...

Vélemények tapasztalatok erről az airsoft fegyverről?

Figyelt kérdés

[link]


Másodfegyvernek venném :D



2017. nov. 12. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is néztem, és hallottam róla elég sok jót. Kompakt, jó a belseje. Annyit ajánlok, hogy vegyél hozzá pár tárat (mert 1 db-ban 80 bb fér, de ha csak másodlagosnak használod akkor szerintem elég lesz.) és vegyél hozzá még 1-2 aksit mert egy haverom megvette a "testvérét" egy jg0452-őt aminek aksija elég hamar lemerült. (kb 500 lövés) Ha megveszed ezt a fegyvert akkor ha tudsz írd le, hogy milyen mert engem is érdekel ;)
2017. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azóta beszéltem pár emberrel és volt aki le akar beszélni róla...azt mondták néhányan, hogy taktikázni nehezebb vele mint egy rendes pisztollyal, illetve állítólag nehezebb alkatrészt találni hozzá akárcsak kiegészítőket.

Nekem viszont jobban bejön mint egy pisztoly, főleg mint kis méretű masodfegyver :D

2017. nov. 26. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem. Hát az alkatrészekkel kapcsolatban reméld azt, hogy nem megy tönkre ;) de valószínűleg lesz rá garancia úgyhogy valószínűleg kicserélik.
2017. nov. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De egyébként hajrá ;)
2017. nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megveszem mindenképpen :D
2017. nov. 30. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!