Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ashihara karatéban hogy vanna...

Ashihara karatéban hogy vanna sorrendben az övfokozatok?

Figyelt kérdés
Próbáltam utána nézni, de csak a kyokusin fokozatokat találtam. Gondoltam rá, hátha ugyanaz, de ott pl nincs kék öv.

2017. nov. 13. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint kyokushinban, ebben is van kék öv.
2017. nov. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most nézem, tényleg valahol írja, hogy van benne. Néztem egy ilyen kyos oldalon és nem írta hogy lenne piros, narancs és lila. Viszont láttam egy képet,amin már megvan minden szín, amit ismerek.A következőként írja az öveket:

Fehér

Kék

Piros

Narancs

Sárga

Zöld

Lila

Barna

Fekete.


Újrakezdő Ashiharás vagyok egyébként, és olyan 11-12 évesen hagytam abba, és fehér övön volt kévpiros csíkom. Pont ezért azt is gondoltam hogy a fehér után piros jön. Viszont így már nem értem hogy hogy is vannak ezek pontosan. Valahol olvastam, hogy 12 éves kor alatt valahogy ezek máshigy vannak, de mindenhol mást írtak...

Bocsi a hülye megfogalmazásért

2017. nov. 13. 10:11
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam, hogy 18 éves vagyok.
2017. nov. 13. 10:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt olvastam, hogy ugyanúgy van, mint a kyóban:


[link]


"The ranking and belt system is the same as Kyokushin."


Kyóban pedig így vannak: [link]


De lehet, hogy dojónként vannak variációk

2017. nov. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!