Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző, hogy egy...

Mennyire jellemző, hogy egy teniszmeccs közben valamikor mindkét fél győzelmére előfordul 3. 00 feletti szorzó? (Nyilván nem egyszerre. ) Vagy akár 4. 00?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy óriási kilengések tudnak előfordulni, ami ügyes időzítéssel szinte elhanyagolható kockázattal stabil hozamot biztosíthat.


Most épp arra lennék kíváncsi, ha valakinek van tapasztalata a téren, hogy például 10 meccsből hányszor várható a fenti nagyon kedvező helyzet?



2017. nov. 30. 12:18
 1/3 anonim válasza:
Nézz meg visszamenőleg pár versenyt főleg olxanokat, ahol a meccs elején egyikre 3körüli szorzó volt, és nézd meg hogx volt-e a meccsen szett vagy legalább break előnyben, ha volt, akkor elég nagy az esély arra, hogy az esélyesebb játékosra kb 1.3 as szorzóról jócskan felment. Szerintem ez csak egy pár órás kutatómunka... Az ötlet nagyon érdekes, én is kutattam már hasonlóak után.
2017. dec. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És te mire jutottál, ha nem vagyok túl indiszkrét? :)
2018. jan. 2. 16:24
 3/3 anonim válasza:
Snookerbe nézegettem ugyanezt, de ott kevesebb mérkőzés van, nem kaptam valami pozitív eredményt... Nem is kezdtem el játszani. Teniszbe okkal több játékos van akik akár hátrányból is megtudnak nyerni egy mérkőzést. Szerintem érdemesebb azokat összegyűjteni.
2018. jan. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!