Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen egyszerűen megvalósítha...

Milyen egyszerűen megvalósítható otthoni, vagy szabadban végezhető jó, de szórakoztató mozgáslehetőséget tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Nagyon kéne a mozgás egészségem szempontjából.

Úgy döntöttem hetente egyszer eljárok jógára, egyszer pedig januártól salsára szeretnék járni. De még kéne itthoni ingyenes, esetleg egyszerű eszközzel végezhető dolog. Sok lehetőséget szeretnék, hátha valmi újdonságot találok, vagy hogy sok közül kipróbálva választani tudjak.

Futni nem szeretek. Épp nemrég néztem utána, és előjött az ugrókötelezés. pl. ezt biztos megpróbálom. Ehhez hasonlókat mondjatok még.


2017. nov. 30. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés
2017. dec. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a thai chi nagyon bejott, ebben az idoben meg azt talan lehet a szabadban. Vagy rovidesen lehet hoembert epiteni idore, meg hogolyot hsjigalni.
2017. dec. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!