Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Thai box vagy sima box?

Thai box vagy sima box?

Figyelt kérdés
15/F Elkezdtem kondizni hogy erősebb és izmosabb legyek jövőre elszeretnék kezdeni valami küzdő sportot de csak hobbi szinten szerintetek melyik lenne a jobb?

2017. nov. 30. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ha folytatod a kondizást mellette és a kondi marad a főprofil,akkor a boksz a jobb mellé.

ott nincsen olyan sérülés ami befolyásolná a konditermi edzést.

tájboxon viszont időről-időre szétrúgják az alkarodat meg a térdedet.

felvizesedett térddel-lábfejjel,vagy lilára rúgott combokkal meg nem lehet nagy súllyal guggolni.

2017. nov. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Meg úgy alapból is a box jobban megy a gyúráshoz. Szerintem a thai-t hátráltatja a kondizás.
2017. dec. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ, mi a konkrét célod a sporttal, nameg, hogy milyen edzésre van lehetőséged, mert az edzőn is sok múlik ám... én a hobbi küzdősportnak sosem láttam értelmét, én világ életemben azért jártam, hogy legálisan kiadhassam a feszültséget... uh egyértelműen thai...
2017. dec. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sima box nem tudom milyen ,de nyilván kondihoz jobban megy. Thai bokszon sokat nyújtunk lábra, és a kondi nem arról hires hogy rugalmasak a testrészeid meg lazák. Viszont ha olyan sportot akarsz ahol utcán belédkötnek és 3 emberrel is elakarsz bánni úgy hogy azok a földön szedik fel a fogaikat akkor Muay Thai egyértelműen. A lábtechnika miatt és a lábmunka miatt sokkal komolyabb verekedést tudsz majd produkálni.
2017. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!