Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportok Püspökladányban vagy...

Sportok Püspökladányban vagy környékén?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék elkezdeni valamit csak nincs miből...lehetne a FIÚKNAK focizni (pedig azt nagyon szeretnék), van kézieddzés de oda 16-30 évesek járnak és amúgy se a kedvenc sportom...birkózni jártam és annyira nem szerettem, a mazsorettet meg megint nem szeretném, az se baj ha nem pont Ladányban de azért ne is legyen olyan messze, itthon néha tornázgatok de az semmi, mert szeretném majd versenyszerűen csinálni amit elkezdek, nem vagyok túl hajlékony, 12/l
2017. dec. 3. 20:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy hipp hopp táncolni is szeretnék, de itt azt se lehet...nyilván😑
2017. dec. 3. 20:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Futás, fekvőtámasz, otthoni jóga, otthoni súlyzózás.
2017. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hat ajanlom hogy néz be a sportszentrumba ott biztos ajanlanak jo sok mindent. Nekem az uszas jott be nagyon kedves a tanar is. Tancolni nem hinnem hogy lehet de onlnine tanciskolak is vannak. En ajanlom.
2022. aug. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!