Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten, és környékén...

Budapesten, és környékén [5-15Km körzetben] túrákat (éjjelit is akár) tudnék szervezni emberekkel, kisebb csapatot alkotva? Lenne erre jelentkező?

Figyelt kérdés

Meguntam az otthonülést, 22 éves vagyok, Hímnemű =D és szívesen túráznék minden korosztályt beleértve egy jó csapatot alkotva, nem számít, hogy kicsit vagy nagyot, de mennék, fényképeznék [alap fé.gépem van 8Mpx], mozognék, és kikapcsolódnék. Hol találhatok ilyen csapatot, vagy közösséget, vagy bármit ahova tartozni szeretnék?

természetesen nem szeretnék érte fizetni, tehát nem mint szakkörre gondolok, vagy foglalkoztatásra. Valaki velem tartana? A továbbiakat hozzászólásban, ha lesz érdeklődő. =)



2017. nov. 25. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak lányokkal túrázok.
2017. nov. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem számít sem a kor, se a nem. Csak túrázni szeretnék egy jó csapattal, ennyi.
2017. nov. 25. 14:16
 3/6 A kérdező kommentje:
2-3 emberrel is beérem, nekem mindegy, csak menjek valamerre valakikkel a 4 fal közül, és az internet világából kiszabadulva mozogni.
2017. nov. 25. 14:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány túra jött össze azóta!
2019. dec. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány túra jött össze azóta?(csak a telefon a !-et adta automatikusan)
2019. dec. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Talaltam egy igazi baratot, akivel majdnem azt mondhatom h ha nem is suru, de rendszeresseggel eljarunk turazni.

Az emlekeim nem a legjobbak, de 1 ev szunetelessel, voltunk az elmult ket ev alatt kb 6-7 alkalommal a hegyekben.

Tovabbi turakat es satorozast meg teljesitmeny versenyeket is tervbe vettunk.

Szep lesz ez az ev (:

2020. jan. 2. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!