Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hányszor csinálhatom egy...

Hányszor csinálhatom egy héten ezt az edzést?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem rég kezdtem el ezt a Tabata edzést: https://www.youtube.com/watch?v=FSRu6D_0rVE

Olvastam a neten, hogy egy héten többször nem ajánlott ugyanazon testtájakat edzeni, ezért érdeklődni szeretnék, hogy egy héten hányszor ajánlatos ezt az edzést csinálnom. Nem olyan kemény edzés szerintem, tehát heti 5 alkalom beleférne? Vagy valóban csak heti egyszer csináljam és a többi nap más testrészeimet tornáztassam? Eddig úgy csináltam, hogy 2 nap torna 1 nap pihi és úgy néz ki így nagyjából bírom is. Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. dec. 6. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Intenzitásfüggő, hogy mennyit bírsz edzeni. Vagyis, ha megvan a regeneráció akkor csinálhatod ezt a két nap edzés egy nap pihis verziót. Azonban szerintem ne várj túl sokat ettől az ugribugritól. Pont azért, amit írtál is; "Nem olyan kemény edzés". Bár átmozgatásnak, illetve kezdőknél rávezetésnek elmegy.
2017. dec. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Kezdő vagyok, szóval amíg ebbe majd belehalok addig nem kezdek bele keményebb edzésbe. :D

2017. dec. 6. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!