Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ez a dolog?

Szerintetek ciki ez a dolog?

Figyelt kérdés
Mostanában ilyen meleg aláöltözőt veszek a nadrág alá de alsóval már nagyon szoros ezérz alsó nélkül veszem föl. Csak hogy tesinél ugye le kell venni és ezért alsó nélkül vagyok kénytelen tesizni. Kényelmes a gatyám úgyhogy nem dörzsöl meg semmi, de az öltözőben egy kicsit ciki mert a többieken van alsó nekem meg le kell vetkőznöm telljejen. Nem vagyok szégellős meg eddig nem is cikiztek de olyan hülyén érzem magam. Mit tegyek, szerintetek ciki??

2017. dec. 6. 18:17
 1/4 anonim válasza:
Hát én mindenképp cikinek érezném ha ilyen helyzetben lennék, sőt biztos hogy nem mernék levetkőzni, bár én lány vagyok. Meg alapból szerintem fura hogy alsó nélkül veszed fel. A többiek is valószínű furának érzik és szerintem beszélnek is róla. Ha én egy osztálytársamról ilyesmit meghallanék a fiúktól biztos máshogy néznék már rá.. De ha te nem érzed ilyen furának, akkor nincs beleszólásom ;)
2017. dec. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van bele szólásod, beszélgetni jöttem ide
2017. dec. 7. 16:22
 3/4 anonim válasza:
Hány éves vagy? Úgy könnyebb eldönteni hogy ciki-e vagy nem.
2017. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Te dolgod, de szerintem azért higiénikusabb (és biztonságosabb) lenne, ha a tesinadrágod alá vennél egy alsót. Vigyél magaddal egyet a tornazsákodban!


Egyébként általánosban mi sem vettük le az alsógatyánkat, de gimiben volt pár srác, aki tesi után azt is lecserélte, tehát pár pillanatig ők is tök meztelenek voltak. Ha Téged nem zavar és a többiek sem foglalkoznak vele, akkor mi a gond? Örülj neki, hogy ilyen normális osztálytársaid vannak; senki másnak meg a világon semmi köze hozzá.

2017. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!