Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Erősödök de nem növök? Lent

Erősödök de nem növök? Lent

Figyelt kérdés

Nyáron kezdtem el komolyan edzeni, előtte is eljártam edzeni egy barátommal, de nem volt étrend, nem volt rendszeres edzés, csak a mell-bicepsz kombó játszott szinte.


Rossz alkatom van, vékony lábak és karok mellé, zsíros has, derék, mell. Változtattam az étrendemen, nem eszek, nem iszok szemetet (csak nagyon ritkán). Ráálltam a minden napos csirkemell-rizs, tojás, hal, zabkása, fehérjeturmix, cottage cheese, édesburgonyából álló étrendre, és elkezdtem egyedül edzőterembe járni.


84 kilóról lementem 75,5kg-ra kb fél év alatt, és emellett 2x annyi súllyal nyomok mint eddig. Szóval tulajdonképpen szálkásítás alatt erősödtem meg. (?!)


Ennek ellenére a karom a mai napig ugyanúgy 36-os, hiába 2x olyan erős. Sokkal szebb, meg látszik 1 nagy bazi ér a bicepszemen, a hátamon is látszik minden izom, vállam is szépen kikeredett.


De inkább csak az alakjuk lett a szebb, a méretük nem lett nagyobb, (talán a mellem kivételével).


Emeljek a tápanyagbevitelen? (Így, hogy egészséges kajákat eszek, a mennyiség ugyanannyi de kalóriákban sokkal kevesebb, és ha degeszre eszem magam is 500 mínuszban vagyok.)


Bármi tipp? Szeretném ha jönne rám az izomtömeg.


20F


2017. dec. 10. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy kis tápanyagbevitel mehet, de ez teljesen jó így is. Nekem egyik haverom van nagyon kipattanva ( mindenféle porok, meg táplálékkiegészítők nélkül) de évekbe került. Te is jó úton haladsz, de ne fél év alatt akarjál Hercules kinézetű lenni. Sajnos ehhez nagyon sok idő kell. Ne csüggedj, élvezd a már elért eredményt, kis vállveregetés, stb.

Bár haveromnak volt egy titka is, ha jól tudom egy könyvből szerezte és nem kell hozzá semmit megvenni, elfogyasztani stb.

2017. dec. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!