Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol találhatok airsoft csoportot?

Hol találhatok airsoft csoportot?

Figyelt kérdés
Szeretek lövöldözni, igaz kizárólag törvényesen. Így csak airsoft fegyverem van, de még nem voltam vele meccsen. Van olyan weboldal esetleg, ahol lehet csatlakozni airsoft csapatokhoz kezdőként is?

2017. dec. 12. 22:02
 1/3 anonim válasza:

Engem is erdekelne hobbibol.

1szer voltam, kb 30fo erdos dombos terulet elhagyatott hazakkal 15v15, hatalmas volt.

Bemelegitesnek a hazakban 5v5, en sem talaltam teamet.

21f

2017. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már miért kéne lennie? Keresd meg a sport közösségi központjait és ott kérdezd meg, hogy merre vannak csapatok. pl ha Tatán laksz kezdheted azzal, hogy beírod a facebookba, hogy Tata airsoft. Talán talál valamit. Ha nem írd be "airsoft" és lépjbe a legnagyobb csoportba ott biztos tudni fogják kik vannak a környékeden. Írj rá arra aki ott van és kérdezd meg mikor lesz játék. Ha már vannak kapcsolataid az események házhoz jönnek így nincs szükség weboldalra.
2017. dec. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha csak lövöldözni akarsz eleinte egyedül, vagy a barátaiddal.

[link]

kb. hetente vannak náluk játékok.

Ott tudsz játszani.

Vedd fel velük a kapcsolatok ők többet tudnak erről hisz ők rendezik.

2017. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!