Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Te milyen íjat ajánlanál egy...

Te milyen íjat ajánlanál egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Én egy Kassai medve II vagy medve III íjat néztem. És ezeket milyen nehéz kihúzni? 16 vagyok 180 cm elég jó erőben. És fontos szempont lenne hogy jól bírja mert nem szeretnék gyakran újat venni.

2017. dec. 15. 21:59
 1/2 anonim válasza:
Szia, én is 16 éves vagyok, egy éve már, hogy Ijászkodok. Minden a fonterőtől függ, amit te szabsz meg a készitőnek. Lőttél már ijjal, és ha igen, akkor kérdezd meg, hogy mennyi a fontereje, illetve próbáld meg kihúzni, és ha nem tudod megtartani 10 másodpercig, hogy ne remegjen bele a kezed, akkor megfelel az erőssége. Nekem Molnár Magyar I-es ijam van, és ha hosszútávra tervezed az ijászatot akkor cserélned kell az ijjad. Az Ijad erősségét te mondod meg a készitőnek, vagy az adataid, és az alapján ő felméri, hogy milyen erősségű felelne meg neked, vásárlás előtt próbáld meg ha van rá lehetőséged, remélem segithettem.
2017. dec. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vadászreflex 40-50# jó ha tényleg jó erőben vagy nem okoz gondot a megfeszítése!
2018. jún. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!