Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hízni akarok. Valaki segít?

Hízni akarok. Valaki segít?

Figyelt kérdés
Sziasztok én 165 cm 53 kg-os fiú vagyok és szeretnék egy olyan 10 kilót gyorsan felszedni mert szeretném hogyha hájas lennék, minthogy normál. valakinek van ötlete, hogy tudnám gyorsan véghez vinni?

2017. dec. 21. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Zabálj!
2017. dec. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kalóra plusz.. ennyi, és ugye a plusz mértéke -> egyél minél többet, mozogj minél kevesebbet, jó egészségtelen dolog de ha pl egész napos kockulás maratonokat tartanál a téli szünetben( ha diák vagy) mellette tolnád be a karácsonyi finomságokat + cukros kóla meg állandó nasi, akkor januárra durván meghizol, bár a gyors hizástól szärul fogod magad érezni, sőt hájasan alapból rosszabb a közérzet(nekem az volt anno) bár én ugyanilyen magassághoz 74kg vagyok és nem hájas szóval rád is fér:) 10kg háj legalább, meg jó lenne 10 kg izom is ha gondolod, akkor viszont edzeni is kell, meg a kaja is teljesen más módon működne
2017. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Edzzél inkább, izom kell, nem háj.
2017. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Írj privátban:)

Segíttek:)

2017. dec. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!