Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnél Michael Schumacherne...

Szeretnél Michael Schumachernek rajongói üzenetet küldeni?

Figyelt kérdés

Van egy Klub, aki megszervezi, hogy rajongók személyes üzenetét szerkeszti egy könyvbe.

"A Schumi 2010 Klub rendkívüli ötlete: Küldj személyre szóló üzenetet a kedvenc versenyződnek!

A klubon keresztül lehetőség nyílik Michael Schumacher részére személyes üzenetedet elküldeni. Arra gondoltak, hogy a visszatérése alkalmából összeállíthatnánk neki egy könyvecskét rajongói üzenetekből, amit a Magyar Nagydíj hétvégéjén, lehetőség szerint a hivatalos autogramosztáson adhatnának át. Az üzeneteket angolul vagy németül kellene megírni; ha valaki egyik nyelven sem tud, mégis óhatatlan vágyat érez az iránt, hogy üzenjen Schuminak, szívesen lefordítják az üzenetét, de lehetőség szerint a két idegen nyelv valamelyikét lenne célszerű használni. Az üzenet nem haladhatja meg a 400-450 szót, ez Wordben Times New Roman 12-es betűkkel körülbelül fél-háromnegyed A4-es oldalnak felel meg. Az üzeneteket a mshungaroring2010@gmail.com e-mail címre küldhetitek július 15-ig. Üzenetre fel!"


Szerintem érdemes kipróbálni, én már el is küldtem az üzenetemet, ti kipróbáljátok?


2010. jún. 3. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem sumika le se sz@rja az ilyen dolgokat ezért felesleges
2010. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék. Ez SPAM. Kérdésnek álcázva. Elég gyenge az álca.


Ui.: Pedig amúgy még csípem is az öreget. Van vér a pucájában, hogy visszajött. :P

2010. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó ötletnek tűnik de szerintem is le se fogja szarni most miért olvassa el 20x ugyan azt az üzenetet hogy gyerünk sumi nyomjad neki te vagy a kedvencem girapppppáááá
2010. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!