Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 évesen érdemes belekezdenem...

15 évesen érdemes belekezdenem a ritmikus sportgimnasztikába?

Figyelt kérdés
Régen és most is kiskorom óta tornázom de nem nekem valók azok az extrém elemek amiket ott kellene tudnom. Borzasztó hajlékony vagyok ezért szeretnék elkezdeni ezzel foglalkozni, hogy kamatoztassam ezt. 165 cm vagyok és 49 kg tehát nem egy nagyon magas és viszonylag vékony a testalkatom. Nagyon kellene a segítség mert nem szeretném feladni ezt az álmom!:)

2017. dec. 24. 04:36
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia pár éve hagytam abba az rgt és szerintem ha a tornából meg vannak az alapok csak egy rg edzőt kéne megkérdezni hogy ő mit gondol nyilván nem lesz könnyű mert más különböző szereket ( labda,szalag,buzogány,karika,kötél)azé korosztályod már évek óta használ és gyakorol rajta de mindenféleképpen keress egy edzőt hogy le mehetsz e.
2017. dec. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:) Megpróbálok keresni valakit majd.
2017. dec. 24. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!