Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha szalkasito etrendet kovetek...

Ha szalkasito etrendet kovetek, mit ajanlatos ennem reggelire?

Figyelt kérdés

Sportolok, izmosodni szalkasodni szeretnek amennyire csak lehet. A szalkasito etrendrol itt olvastam, es szeretnem kiprobalni. Allitolag egy 50 kg-os nonek 3-4 liter folyadekot kell innia, sok brokkolibol, spenotbol es csirkebol, sult tojasfeherjebol kell falatozgatnia.

Reggelire ehetek zsirszegeny joghurtot gyumolccsel? Kavet ihatok tejjel? vagy hagyjam el a kavet es a tejet is?


2010. jún. 3. 16:15
 1/3 anonim válasza:
54%
Szerintem reggelizni lehet normlisan. Tojás is mehet, tej is. Inkább arra figyelj, hogy délután és este ne vigyél be sok szénhidrátot. Emelett az edzés ugyanolyan fontos.
2010. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcsöt csak mértékkel, mert tele van cukorral. Ha fogyni akarsz nem ajánlatos. A kávéval nincsen baj, ha édesítővel iszod. A tej viszont gáz.

Reggelire összetett szénhidrátot kell enned, a legjobb a zabpehely. Mellé meg tetszőlegesen kiválasztott fehérje.

Fogyassz kevés rizst is nap közben, hogy legyen energiád edzeni (az is nagyon fontos).

Fogyassz sok vizet (3-4 liter tényleg kell) és szedj multivitamint.

Joghurt felejtős, de napi 1-től nem lesz bajod. De inkább sovány túrót fogyassz helyette, sokkal jobb a tápanyagtartalma.

2010. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok, koszonom a valaszokat! Akkor reggelire megy a zabpehely. kb mennyit ehetek belole? Amugy reggel 0%-os joghurtot szoktam, eperrel es zabpehellyel. De ezek szerint a joghurt felejtos, meg a tej is. Ha van egyeb otlet, valasz, akkor varom azt is :)
2010. jún. 3. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!