Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A hihetetlenül gyors anyagcser...

A hihetetlenül gyors anyagcserém miatt félek tömegnövelőre költeni, van értelme?

Figyelt kérdés
184/72 vagyok 3 éve eddzek kissebb nagyobb szünetekkel de tömegnövelőt még nem szedtem, és nemtudom elhinni hogy max 1-2 kilónál többet nehezedjek tőle,bármit eszek iszok egyből kijön belőlem és tuti hogy nem akkora %-ban érvényesülne bennem a tömegnövelő mint ahogy kéne( rendes étrend mellett) genetikailag ilyen vagyok, nehezen fogadom el így magam ami van rajtam mind szálkás izom, de ilyen vékonyan észre se veszik:S Sztetek tömegnövelővel 1 próbát megér tenni, hátha jön fel izomtömeg?
2010. jún. 3. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megér, miér ne érné meg? Nem hiszem hogy 7-8k-t nem érne meg egy próba és akk kiderül...


Hát szerencsésnek mondhatod magad. Én 182 cm 59 kilóval mit mondjak, EGY KILÓ NEM JÖN RÁM!! :((Pedig megállás nélkül eszek. Igaz kondiba nem vagyok olyan gyakran, mert annyira nem az én stílusom... Nekem anno tömegnövelő semmit nem dobozott, pedig akkor azért nyomtam a kondit...


Én inkább az idővel való hízásban hiszek... Még az a szerencse, hogy a soványság jelenleg a divat, a kövérek sokkal jobb szívnak, hidd el...

2010. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az igaz:P
2010. jún. 3. 22:07
 3/10 Vadmeggy ***** válasza:
Mert az menő, ha gizda vagy?! Gratulálok neked. Amúgy a RENDES táplálkozásra figyelj elsősorban, aztán kemény edzés mellett majd jönnek a kilók hidd el. Addig is erősödsz. Amúgy inkább kicsit kövérebb lennék, mint egy vékony gizda pö cs. Bár most a médiaszenny ezt nyomatja, szóval legyen minden férfi anorexiás ratyi:)!
2010. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát én soványan is tökéletesen érzem magam, egyrészt, másrészt nem sok mindent tudok csinálni. Annyit meg nem ér nekem, hogy heti 4x ott rostokoljak az edzőteremben... Hát ezerszer szívesebben vagyok inkább sovány, mint egy kövér lajhár f@sz... Persze az sem mindegy mert ha lenne rajtam 5 kiló felesleges akkor inkább lennék testesebb, de ilyen 110-120 kilós lennék, akkor inkább a halál
2010. jún. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Vadmeggy ***** válasza:
Jó csak a lányok általában védelmet várnak el egy férfitól és ezt egy testesebb férfi jobban szimbolizálja mint egy 60 kilós csontkollekció:D persze nem azt mondom hogy legyetek hájasak mert ne! Csak szerintem megtérül a testedbe fektetett munka. Én is vékony voltam, és most mondhatom el magamról, hogy viszonylag jó alakom lett. 1 év edzés után
2010. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát én szeretek karcsúnak lenni... Ne hidd, hogy a testesebb erősebb mindig... Majd belekezdek az izmosításba komolyabban LEHET, de akkor is +10 kilónál több nem kell, mint mondtam szeretem a sovány, modell testalkatokat. Ráadásul modellkedést is elkezdem majd, ott aki pedig nagy darab az mehet a pics@ba.


PErsze most jönnek a nagy bodys gyúrosok hogy hülye b.uzi :D

2010. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vadmeggy ***** válasza:
:D De egy férfi ne modelkedésből akarjon már megélni:D sztem ez ratyiság... Az egész média full meleg. De biztos remek lesz Nárai Tamás szexi rucijait viselni. Csak vigyázz nehogy elkapjon a bemutató után.
2010. jún. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ki mondta abból akar megélni..? Csak akarom csinálni, mert érdekel. Amúgy sem ebben a semmitérő országban (most meg a jobbikosok jönnek mindjárt xDD), hanem külföldön...
2010. jún. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

hülye b.uzi :D te akartad ^^, XD-viccet félre téve

Egy lánynál szerintem sokkal jobb esélyed van,hogy ha erős vagy,vagy ha CSAK annak nézel ki. meg persze így hogy ha valaki meg áll valaki veled kötekedni,nem fogja ketté törni a gerincedet egy pislantással :D

2010. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A nagydaraboknak már réges rég lejárt az ideje, ugyanúgy mint a kétajtós szekrényeknek.. Vékonynak kell lenni és szálkásizomzatúnak. Kétlem, hogy sok csaj azt nézné, na ez mennyire tud majd megvédeni... ez csak duma. Azt nézi, hogy szexi-e ez a test...
2010. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!