Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csoportos társastánc ahol a...

Csoportos társastánc ahol a gyerekek versenyekre járnak mennyibe kerülnek havonta? (lennt)

Figyelt kérdés
A szülőkenk kell fizetnie a verseny ruhákat,havi díjat és az kb mennyi?Ha a gyerekeket vagy már fiatal felnőtté cseperedett diákjaikat külföldre viszik versenyezni pl taiwan,Anglia mennyire kerül a szülőknek?
2018. jan. 2. 12:59
 1/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Na arról van szó,hogy van egy rokonom,aki 10 évig verseny táncolt és tudni szeretném hogy havonta mennyibe kerül a szülőknek a gyerekek ruháinak fizetése,a táncra járás?


Az ismerősöm nem került be a táncversenyre amikor külföldre mentek és kb mennyit kellett szerintetek fizetni hogy a gyerek kimenjek a többiekkel?


Tudom bután hangzik,de ők folyton dicsekedtek,leszóltak,lenéztek másokat és mindenkitől mindent sajnáltak még azt is amiért megdolgoztál.Szóvá tették mennyibe kerülhetett hiába te magad fizetted.



Na most kíváncsi lennék hogy mennyit kellett nekik a gyerekre kifizetni!

Mert ők úgy voltak az ő gyereküknek minden jár,másnak persze még az se amiért dolgozik.



Olyanokat kamuztak hogy a külföldre utazást állja a tánciskola meg ilyesmi!


Szóval kétlem hogy az iskola majd fizetni fog külföldi utakat.


Általában mindig 5 tánccsoport volt akik versenyeztek!



Tudom irigységnek hangzik talán amit írok,de tisztába szeretnék lenni,hogy mennyit fizethettek ki a gyerekre.

Mert tőlem mindig mindent sajnáltak,pedig alig volt valamim,ha volt egy kis pénzem otthon segítettem vele,nagy részét haza adtam.

Ez a gyerek meg felnőtt korára sem adott haza semmit,csak megszokta neki minden jár,majd valaki kifizeti.



1.Mennyibe kerül a havi díj?

2.Mennyi kb egy fellépő ruha egy fiúnak és lányoknak?

3.Mennyi kb ha külföldre viszik a fiatalokat?(nem akarom elhinni,hogy majd más fogja azt teljesen finanszírozni)

2018. jan. 2. 13:08
 2/9 anonim válasza:
Először is, hiába haragszol rájuk, de az ő dolguk, hogy kit mennyire kényeztetnek el. Másodszor, ne turkálj mások zsebében, ha még rosszul is állsz anyagilag, ne hibáztasd őket azért mert nem segítettek neked. Harmadszor, tudni kéne, hogy hova járt és ha annyira kíváncsi vagy akkor esetleg elmehetnél oda, ahol tanult a gyerekük érdeklődni erről, mintha fontolnád a jelentkezést vagy a húgod/gyereked jelentkezését, magyarul kamuzz.
2018. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
*zsebében, még ha
2018. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
*fontolgatnád
2018. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem szoktam a zsebükbe turkálni,hanem ők turkáltak a mi zsebünkbe!


1.Anyuéknak csak mert nem tudtam nekem drága sportot fizetni olyanokat szóltak be(nem is érdekelt volna a tánc alapból),hogy mert aki nem törődik a gyerekével....(csak mert nem jártam táncra)

2.Meg az én gyerekem be nem tenné a lábát a kínaiba ....


Rengetegszer sértettek meg minket és néztek le!!!!

Félre értettél!

És ha valamit a megkeresett pénzemen vettem egyből észrevették és belekötöttek hogy honnan van,miből futja.Szinte el kellett számolnom hogyan merészeltem a megdolgozott pénzemből vagy amit összegyülytöttem

venni magamnak valamit,a mamáékat is lázítani próbálták ellenük.


És most sokalltam be tőlük.Több évig eltűrtem de elegem lett belőle.



Zalaegerszegi Gála iskolába járt.

Az kizárt hogy külföldi utat állta volna az iskola.

A gyerek sokszor nem is került be a versenyzőkkel,anyja külön fizetett hogy mehessen velük.

Tehát hiába hangzik irigységnek kíváncsi lennék mennyi a havi odajárás és a külföldi út.


Megmondom miért,mert ha én merészeltem egy nem márkás ruhát venni magamnak akkor egyből azt éreztették hogy nekem az nem jár,nem érdemlem meg,könyörgöm dolgoztam érte!

És a fizetésem több,mint a felét haza adtam mindig.



Mért mindig annak a fiatalnak kell elszámolnia aki megdolgozik a cuccaiért,aki nem bulizik a szülők pénzén állandóan és aki otthon is segít még pénzzel is,mért mindig minket támadnak???

Nem értem ezt?


Aki ki tudja szülei pénzéből mennyit költött,bulizott el,lehet milliókat már,10 év alatt simán összejön,és még semmilyen módon nem segít otthon az mért jó.Az hogy gondolja,hogy támadhatja,lenézheti másokat???

Nekik mért nézik el ezt a viselkedést???


Ez nem irigység,de mért van az hogy mindent sajnálnak tőlünk.Nem csak úgy kaptuk amink van és nem sok minden van.

2018. jan. 7. 15:06
 6/9 anonim válasza:

Tudod, sok ilyen ember van, mint ők és mint te.

Szerintem próbálj hevesen reagálni és kikérni magadnak a viselkedésüket, attól majd meglepődnek. (Meg furán fognak nézni)

Azt az iskolát nem ismerem. Nagyjából 5-8 ezer Ft-t kell fizetni az oktatásért. A jó cipő ruha a húzósabb főleg ha varratják.

Az a lány pedig nem tehet arról hogy ilyen lett, ez a szülei miatt van, mert nem mutatták meg neki milyen is a valóság.

2018. jan. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A rokonom fiú,csak nagyon vékony volt,sokáig alacsony is és gondolták hogy ez a sport nem veszélyes neki,nem tuják majd itt fellökni.Persze azóta már felnőtt,na most sem magas,de azért már egészségesebb a testalkata.



Tudom irigynek tűntem és szégyenlem is magam emiatt,de nagyon rossz volt,hogy folyton engem kóstolgattak,meg a szüleimet.

Nem mindenki tud mindent megfizetni és nem is biztos hogy az a szülő cselekszik a legjobban és tesz a legjobbat a gyereknek,aki mindent megcsinál a gyerek helyett és csak a külsőségekre nevel,hogy az a fontos.



Köszi a választ!Aranyos vagy.

2018. jan. 10. 18:53
 8/9 anonim válasza:
Ugyan!
2018. jan. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:-)
2018. jan. 19. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!