Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti mennyi idő alatt "tanultato...

Ti mennyi idő alatt "tanultatok meg" húzódzkodni?

Figyelt kérdés

A karom nagyon gyenge még, de nagy "álmom", hogy fel tudjam magam húzni úgy rúdon, és meg is tudjam magam tartani úgy, hogy a mellemhez húzom teljesen, függeszkedve.


Mennyi idő ezt elérni, mennyi edzéssel? Heti 1x edzek minden testrészemre, eddig egy év alatt csak annyit értem el, hogy vízszintesig megy...


2018. jan. 16. 23:46
 1/7 anonim válasza:
Az igencsak gyenge.Próbálj a karra koncentrálni egy darabig (a többit se hanyagold el).Minden nap neki állni kínlódni és menni fog.Próbáld úgy,hogy első nap csak egyszer húzod fel magad (addig erőltetni,ameddig nem megy).Ekkor jön az izomláz.Majd mikor enyhül ismét próba.Valószínűleg 1x-szer már fog menni.Minden alkalommal próbáld meg szinte szakadásig erőltetni a kérdést.Ha jól csináltad,akkor mindig garantált az izomláz.Ezeket ismételve egyszer csak azon kapod magad,hogy felhúzod magad 20x-szor és még csak el se fáradtál.
2018. jan. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos eddig eléggé elhanyagoltam karra a dolgokat, merthogy az egy nőnél úgysem annyira hangsúlyos, emlékszem, röhejes 4 fekvőt sikerült az első karra "edzésemen" produkálni szabályosan...:D Köszi a tanácsot!
2018. jan. 17. 00:16
 3/7 anonim ***** válasza:

a fegyencedzésben vannak a lépései,nehézségi fokai.

kezd a vízszintes húzással.

csinálj minden nap 5 sorozatot,ha megy már egy lépésből 5x10-12 akkor a következő nehezebb lépésre mész és újraindítod.

2018. jan. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Khm khm... a húzódzkodás az hát izom...

Hiába edzel hozzá karra...

Keress valamit amin tudsz 45 fokosan húzódzkodni... de akár a döntött törzsű evezés is jó.

2018. jan. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy 120kg voltam, nem tudtam egyet sem csinállni, én vettem gumiszallagokat és azzal könnyítettem magamon, majd ahogy erősödtem, csökkentettem a gumiszallagok erősségét.
2018. jan. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vízszintesig hát, de utána valahogy inkább a karizmaim érzem túl gyengének továbblendíteni a mozdulatot.
2018. jan. 17. 06:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a fegyencedzés alapján haladtam sorban a gyakorlatokkal.

Időközben leadtam a fölös hájam nagy részét is, a kezdettől számítva olyan 3-4 hónap után már tudtam teljes húzódzkodást csinálni. Lehet, előbb is ment volna, de nem siettem, sokáig csináltam olyan húzódzkodásokat, ahol a lábam leért a földre.

Nekem kezdetben heti 2, majd heti 3 teljes testes edzés a programom.

27/F, ha ez számít.

2018. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!