Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti hogyan tanultatok meg úszni?

Ti hogyan tanultatok meg úszni?

Figyelt kérdés
Hétvégén megyünk strandra és én is szeretnék "úszni" vagy legalább csak csak annyit elérni hogy ne a medence szélébe kapaszkodjak!
2016. aug. 10. 11:05
 1/8 anonim válasza:
Járj el úszóedzésre
2016. aug. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én kicsi gyerek koromban 6 tanfolyamot végigjártam az uszodában, és azt hittem nem tudok úszni még ennek ellenére sem. Aztán huszonéves koromban a férjem mondta, hogy nyugodjak meg, ott lesz mellettem, próbáljam csak meg, hátha sikerül. És a kb derékig érő vízben simán úsztam, el sem hittem. :D Ezek szerint akkor kis koromban megtanulhattam mégis csak, de mivel 20 évig nem is próbáltam -mert ugye azt hittem nem tudok- végül kiderült hogy tudok. :D
2016. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:) Engem is tanít a párom mikor kimegyünk a strandra de egyszerűen félek vagy nemtudom és így nem megy a tanulás sem. Pedig annyira szeretnék megtanulni.
2016. aug. 10. 11:12
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Nekünk volt úszás oktatás általánosban, de nem tanultam meg úszni.


Egyszer elmentünk nyaralni, volt egy medence a szállodában, belementem mikor kevesen voltak, és kitapasztaltam. Nem nehéz. Megnézel egy két videót amiben úsznak meg lebegnek az emberek és pár perc alatt rájössz

2016. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Mi is jártunk úszni 5.-ben, de nem tanultam meg ott. Iszonyat szar volt, a nő, aki tartotta az órákat, még csak be se jött a vizbe, hanem farmerben ült a medence melletti padon és onnan üvöltözte nekünk, hogy miért vagyunk ilyen szerencsétlenek..xD Szóval ennyit az iskolai úszásoktatásokról.

Először én is féltem a viztől, még lebukni se mertem alá valamiért, de utána megtanultam hason meg háton is lebegni. Ezután már le mertem menni a viz alá is és ott magamtól kezdtem úszni. Utána összekombináltam a lebegést meg a viz alatti úszást és tádámm :P

2016. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még gyerekként jártam úszótanfolyamra. Nem volt egy nagy történet. Gyerekek a vízben, úszómester a partról magyarázott hogy mit hogyan.

Aztán a suliban is volt egy év amikor jártunk.

Ebből adódott össze a mai tudásom.


Az uszodába ahova járok, van felnőtt úszásoktatás. Még sose láttam milyen. De azt mondjta pasi aki tartja, hogy van olyan tanítványa aki megtanult normálisan úszni nála.

2016. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen én is ilyen véleménnyel vagyok hogy uszodában nem tanítanak meg rendesen úszni!

Na mindegy elszerencsétlenkedek majd hátha sikerül valamennyire megtanulnom:)

2016. aug. 10. 15:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a felnőtt úszásoktatásnál 1 vagy 2 tanítvány jut a pasira aki oktatja. Az nem ilyen csoportos 15 ember - 1 oktató.

És azt mondta hogy a felnőttek akik elmennek hozzá többnyire jól meg is tanulnak úszni, mivel ők már tudatsak, direkt azért jönnek hogy ússzanak.

2016. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!