Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tájfutó egyesületeket tudtok...

Tájfutó egyesületeket tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni tájfutni, de nem tudom hova járhatnék. Óbudához legyen közel és mindenképpen pestmegyében legyen.

A válaszokat előre is köszi!



2018. jan. 29. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán segít A Budapesti Tájfutók Szövetségének honlapja:

[link] . Néhány egyesületnél honlapot, elérhetőséget is találsz.

Ha iskolás vagy, és komolyan akarsz sportolni (pl. hetente edzésre járni), akkor a MOM-osoknál, a Sparinál és talán a Tipoban érdemes próbálkoznod. Amennyire én tudom (ami nem túl sok, valljuk be) náluk van komoly élet (de persze lehet másutt is, tényleg nem vagyok naprakész).


Egyébként lassan kezdődik a szezon. Ha idősebb vagy (azaz elengednek a szüleid, illetve nem kell az engedélyüket kérned), akkor talán a legegyszerűbb eljönnöd egy versenyre - lásd [link] -, és ott megkérdezned egy-két szimpatikus arcot. (Ha hozol egy tájolót, a nyílt kezdő pályát rögtön ki is próbálhatod.)

2018. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Na választottal végül valamit? Ha még aktuális, én is a Tabáni Spartacust vagy a MOM ot ajánlanám, esetleg a Tipot
2019. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!