Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a különbség az AYCM Sportpa...

Mi a különbség az AYCM Sportpass sportkártya és a sportkartya.hu-s Sportkártya között? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
-

2018. jan. 30. 14:05
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Én néztem anno mindkettőt, végül a Sportkártya jobban tetszett. A két cég szolgáltatása amúgy eléggé hasonló, termekben vannak különbségek, de pl. a Sportkártyánál több színvonalas hely van jó áron. Ami nekem még fontos volt, hogy én pl. részmunkaidőben dolgozom és az AYCM-nél van egy csomó kizáró ok, hogy nem szerződhetsz velük, ha mondjuk nincs 8 órás munkaviszonyod, rendvédelmi szervnél dolgozol stb. ami szerintem a mai világban elég gáz, és kicsit lehúzás szagú... ha jó kondiban kell, hogy legyél mert mondjuk tűzoltó vagy rendőr vagy és edzenél akkor nem jöhetsz? Wtf? Beszéltem az AYCM ügyfélszolgálatával, nem voltak valami kedvesek és rugalmasak, hogy találjunk megoldást a problémámra. A sportkártyánál letöltöttem az app-ot, beregisztráltam, fizettem és mentem sportolni."

2018. febr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!