Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam, hogy...

Hogy vegyem rá magam, hogy eljárjak minden edzésre?

Figyelt kérdés

Egyesületnél kézilabdázok, heti 5 edzésem van + mellette tornák, meccsek, edzőmeccsek.

Előfordul, hogy fél 5-től 8-ig tart az edzés.

Suli utan van, hogy olyan fáradt vagyok, hogy elalszok otthon, és hiába állítok be ébresztőt, nem kelek fel rá.

Néha semmi kedvem az egészhez, és mondhatnátok, hogy hagyjam abba, de azt az érzést, amikor belövöm a gólt, semmivel sem lehet összehasonlítani:)

Szóval az lenne a kérdésem, hogy hogyan legyen több kedvem eljárni edzésre?


2018. jan. 31. 19:30
 1/4 anonim válasza:
Gondolj arra, hogy igenis el fogsz jàrni minden edzésre ha màs nem a csapattàrsaidért tedd meg!  sok sikert!
2018. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igyál kávét xD
2018. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is kézilabdáztam, de heti háromnál több edzésem nem volt, plusz a hétvégi meccsek, edzőmeccsek. Heti öt edzés az szivatás. Szükség van pihenésre is, de így semmi időd nem marad, nem csoda, hogy nem bírod. :(
2018. febr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen:( köszönöm a hasznos valaszokat
2018. febr. 3. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!