Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy motiváljam magam az edzésre?

Hogy motiváljam magam az edzésre?

Figyelt kérdés

14L vagyok 168/9 cm, 59 kg. Tudom ez teljesen átlagos, nem mondom hogy kövér vagyok, de 3-4 kg-ot szeretnék leadni, szeretném megváltoztatni az izomtömeget (növelni) . A csokoládét és a cukros üdítőket már több-kevesebb sikerrel elhagytam. És hétvégén állítottam össze különböző gyakorlatokat amivel segíthetek magamon, de nem tudom mivel inspiráljam magam..?!

Normális válaszokat légyszi



2017. nov. 21. 16:16
 1/2 BlodDrunk ***** válasza:

Ha csak fogyni akarsz akkor a kajában keresd megoldást!!


Ha tényleg alakot is szeretnél és maga az hogy egészségesen élsz és jobb formád lesz nem motivál akkor nem neked való az edzés,de egészségesen kajálni akkor is fontos és sokat számít.

Nemhiába van az mondás,hogy az vagy amit megeszel.

2017. nov. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, értelelek téged, de nem az a baj hogy nem motiválnak ezek hanem sok dolgom van, elfáradok mire odaérnék hogy edzek
2017. nov. 22. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!