Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Eléggé túlsúlyos lány vagyok,...

Eléggé túlsúlyos lány vagyok, és konditetembe járok, ahhoz hogy a zsírból fogyjak jó ha tartom a 120-140es pulzust, vagy farasszam ki magam míg meg nem döglok?

Figyelt kérdés
Azt olvastam a "zsír égető" pulzus 120-140 között van viszont ha úgy maradok akkor 50 perc alatt sem izzadok szarra mi a fontosabb?

2018. febr. 1. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyél kevesebbet, illetve figyelj arra, mit eszel meg.

Én közel 20 kilót adtam le úgy, hogy soha, semmikor nem néztem pulzust edzés közben.

2018. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, hanem hogy mennyiben befolyásolja ezt a pulzus :) rendesen eszem ;)
2018. febr. 1. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:
szerinted csak ezért visszahízott valaki, hogy neked megmondja melyik a jobb?
2018. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Márpedig egyetértek az elsővel, ez nem a pulzuson múlik. Akkor égetsz zsírt, ha energiahiány van és a raktárhoz kell nyúlni. Nem is értem, mit számít a pulzus, lehet, hogy befolyásolja, hogy arányaiban mennyi zsírt és szénhidrátot égetünk? De azt az étrend is jócskán befolyásolja s amúgyis teljesen mindegy, nem? A végeredmény szempontjából eléggé az, az energiahiány végül a zsírfeleslegből jön (ha az izmokra tudunk vigyázni).
2018. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Próbáld ki a BBG edzéstervet. Youtubon is van videó és ott nagyon jól összevan állítva. (Igaz 1. és 2. edzés után én 3-4 napig alig tudtam járni olyan izomlázam volt.)
2018. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50kg-t fogytam úgy, hogy sose néztem a pulzust. Nagyon sok múlik a kaján, ezért inkább arra figyelj oda elsősorban, mozgásnál meg úgy csináld, hogy se ne legyen túl könnyű, se ne legyen túl nehéz. Ha 50 perc alatt nem izzadsz meg, akkor vagy egy jégveremben edzel, vagy nem elég intenzíven.
2018. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!