Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki mennyi mp-et tud szabályos...

Ki mennyi mp-et tud szabályos plank pózban maradni? Melyikben?

Figyelt kérdés
2018. febr. 1. 18:47
 1/3 Hunorsolyom válasza:
54%

Én 120-at de ez nálam alap én jégkorongozok

13/F

2018. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eddig 9 perc 4 mp volt a rekordom. Egyik nyáron próbálkoztam a plank challenge-el, ott kb 4 percig jutottam el, aztán pár hónap múlva már ennél több lett, nem tudom, hogy mennyi, de egy év után pedig meglett a mostani rekordom, pedig közben nem is gyakoroltam, csak többet edzettem. Idén még nem mértem le, de elég vicces volt, amikor tesi órán volt egy ilyen plank verseny, és én meg még egy lány volt csak, aki bírta 5 percig. Hozzáteszem, sportosztályosok vagyunk:D

De ennek ellenére nem nézem le a többieket, csak érdekes, hogy mennyit számít a gyakorlás. Lehet, hogy 3-4 percnél elkezdek remegni, de utána még simán ki lehet húzni még ugyanennyit, még többet is.

2018. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%

Előző vagyok. Ezt sima plankre írtam. Oldal planktől megfájdul az alkarcsontom, ezért azt kb.egy percig bírom. Az nekem olyan kínzás egy idő után, mintha legóban könyökölnék.

Meg még az előző válaszomhoz fűzném, hogy azért egy 50 kilós lányként biztos könnyebb kitartani magam, mint egy 80 kiló tiszta izom férfinek.

2018. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!