Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni izomláz esetén?

Mit lehet tenni izomláz esetén?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A héten elég sok keményebb edzés volt(kezilabda), erősítés még tesin is. Kötelet is másztam párszor, próbáltam csak kézzel,mondjuk csak a fiuknak kötelező úgy. Eléggé faj a karom, ha pl felveszem a kabátot meg táskát stb. Meg a vállamban és hátamban is érzem. Ha megszorítóm kicsit akkor már fáj,de ki lehet bírni.Tudom csak izomláz, rendszeresen sportolok, nem vagyok túlsúlyos. Lehet kicsit sok volt most a héten. Egyébként a csapattarsaimnak is hasonló izomlázuk van.

Lehet valamit tenni h hamarabb elmúljon? Nagyjából mennyi idő még? Hétfőn volt a legdurvább edzés, azóta azért minden nap volt még.

Sajnos holnap és hétvégén nem lesz úgyhogy edzeni nem tudok.


Nem annyira kibírhatatlan de elég kellemetlen.

17/L



2018. febr. 1. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Engedj bele kádba jêghideg vizet, igyál sok folyadékot is.
2018. febr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tilinger Mónika válasza:
Sok nyújtás és sportkrém. :)
2018. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi.
2018. febr. 4. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!