Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért a focisták a legbeképzel...

Miért a focisták a legbeképzeltebbek?

Figyelt kérdés

A legbunk@bbak.

Találkoztam sok sportolóval. Láttam edzeni válogatott játékosokat, amatőr és csak hobbiból sportolókkal.

Kosarasok, kézisek,karatésok,thaiboxosok,futók,úszók,

stb.

Mindig a focisok voltak a legbeképzeltebbek.


Ez miért van?

Nulla,amatőr senkiházi focisták akkor arccal érkeztek edzeni!!!

Az asztalra valami már letett többi sportoló mind tisztességes,rendes volt,cipőcsere,tudták mikor van vége az edzésnek,a takarítókat,a büféseket és egyéb személyzetet illemtudóan tudták megszólítani, de a focisok...


Mitől van olyan nagy arca a focisoknak ?



2018. febr. 12. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Talán azért, mert ők a legiskolázatlanabbak, persze köztük is vannak kivételek. Viszont a vízilabdázók vagy éppen a vívók között nagyon sok értelmiségi (orvos, jogász stb.) van.
2018. febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
[link] Ha ennyire beképzeltek a focisták, akkor nézd végig ezt a videót mielőtt általánosítanál... Magyar színvonalon lehet hogy sok beképzelt van, de nem csak focista. Lehet éppen pont a rossz embert fogtad ki, és az alapján mondod ezt, pedig ez egy nagyszerű játék, ahol egyaránt van nagyképű és tisztelettudò is. És ez az életben is így van. Au révoir.
2018. febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
1.válaszoló Az alul fel sorolt sportágat űzők közül nemértem mi köze van milyen szakmát végez. Attól még mert valakinek jó munkája van még lehet egy utolsó barom. És egyébkènt focisták közül sokkal több èrtelmes van, legalább is én így tapasztaltam.
2018. febr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 wrestler56 ***** válasza:
51%
Mert a végzett munkához képest is aránytalanul ők keresik a legtöbb lóvét. A pénz (és a hatalom) eltorzítja a személyiséget. Önértékelési zavart okoz. A csapatszellem sem jó irányba hat a focistáknál, ha udvariasan fogalmazok. A küzdősportolóknál a mások, akár a nem sportolók iránti tisztelet a jellemző. Persze vannak kivételek itt is, ott is, de a jellemző a nagyképű focista. Szerintem.
2018. febr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem nem a sporttal van bajom és nem is a külföldiekről beszélek.


Bementem egy kocsmába ahol küzdősportosok ültek. Országos versenyekre járnak,de a senkiházi focisok akik a helyi kupa után bejöttek. Nem volt nehéz észrevenni kinek volt nagy arca.

Ahogy a pályán viselkednek már a 8-9 évesek.

Káromkodnak,üvöltenek,rendetlenek,nagyon gyakran tiszteletlenül szólnak másokhoz.

Ezt leginkább a focisoknál tapasztaltam.

NB1 es kosarasoknál nem.

2018. febr. 13. 09:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es jó lenne az okfejtésed, de én azt tapasztaltam az elmúlt majd' 60 évben, hogy eleve azok mennek focistának, akiknek nagy mellénye van.

Mivel azonban nem tudok jobbat, tekintsük a te verziódat helytállónak.

Respect.

2018. febr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mivel a foci a legnépszerűbb sportág sokfele a világban, illetve itthon nálunk az aktuálpolitika hatalmas hátszelet is ad neki, adja magát a dolog, hogy itt van a sportok közül a legtöbb pénz. A sok pénz szétoszlik, nem muszáj élvonalban játszanod, hogy szép summát kapj a játékodért. Emiatt sok magyar fiatal inkább megy el játszani, mint mondjuk a tanulmányaival foglalkozna.


Ezzel ellentétben a legtöbb sportágat csak a legjobbak képesek állásként űzni, többieknek másodlagos. Ami azt jelenti, hogy van szakmájuk, diplomájuk vagy bármilyük, amihez kell ész is.

2018. febr. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak rossz csapatot fogtál ki... A "nagy" játékosok rendszerint sokkal jófejebbek, persze ez alól is vannak kivételek pl. Ronaldo. Másrészről pedig nem csak a fociban kárpmkodnak a játékosok, egy hokimeccsen is sok a szitkozódás. Sőt, ott több a bunyó is...
2018. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Mert buták és túl vannak fizetve.
2018. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy fociból könnyű jobbnak lenni; mint az átlag? Amúgy én nem tudom; én nem nagyon ismerek focistákat; akit ismerek közülük; azok nincsenek nagyra magukkal.
2018. máj. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!