Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg sosem fogom tudni...

Tényleg sosem fogom tudni nyújtás nélkül lenyomni a spárgát?

Figyelt kérdés
A tesitanáromtól megkérdeztem, hogy mikor fogok tudni úgy spárgázni, hogy előtt ne, vagy csak kicsit kelljen nyújtanom, mire azt mondta, hogy soha, mondván nekem a combom izmos, ezért ott kötöttek az izmaim. De nyújtás nélkül ha megpróbálok lemenni spárgába, akkor is csak egy 5-10 centi kell max. Meg amúgy ha lemegyek, akkor nagyon húzódik (általában ott maradok 2-3x 1 percig). Másnap meg sokkal nehezebb újra rányújtanom. De csak mostanában jutottam el odáig, hogy tényleg le is menjek. Szerintetek?

2018. febr. 22. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
15%

Most ennek a kérdésnek mi értelme van?

Szerinted, hogy a rákba nyúlanának ki az izmaid nyújtás nélkül...

2018. febr. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én sokat nyújtottam tesiken meg itthon is és most már bemelegítés nélkül le tudok menni. Persze ha előtte nyújtok kicsit akkor több ideig is benne tudok maradni.

Nyújts sokat és menni fog! sok szerencsét! :)

2018. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!