Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Versenytánchoz kérdések?

Versenytánchoz kérdések?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdésem egyrészt ,hogy Táncstúdióhoz kell a enni vagy pedig csak egy adott tanárhoz hogy versenytáncot lehessen tanulni?


Hány féle táncot kell táncolni és milyeneket versenyeken?

16F


Én Inkább a standard táncot kedvelem de versenytánc parterkereőnél mindenki latint és mellete standardot táncol szóval most akkor mind 2 kötelező versenyen?



2018. febr. 24. 19:58
 1/2 anonim válasza:

Mindenképpen keress egy táncstúdiót, ahol részt vehetsz közös órákon és koordinálhatják a mozgásod. Később, ha lesz partnered és többet szeretnél, akkor vehetsz magánórákat a tanárodtól. Szerintem minden tánciskolában van lehetőség rá. Attól függ, hogy milyen kategóriában indulsz, mert ha tíztáncban, akkor értelem szerűen 10 tánc van, 5 latin és 5 standard. A versenyekben nem igazán vagyok otthon, mivel még csak egyen voltam, úgyhogy nem tudok erről nyilatkozni.

És természetesen van lehetőség csak latint és csak standardot táncolni :) Nem mind a kettő kötelező

2018. febr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"A versenytánc versenyeket jellemzően három kategóriában rendezik meg: standard táncokban, latin-amerikai táncokban és tíztáncban. Az első két kategóriában öt-öt táncot kell a versenyzőknek eltáncolniuk (standard táncok: angol keringő, tangó, bécsi keringő, slow fox és quickstep; latin-amerikai táncok: samba, cha-cha, rumba, paso doble, jive), a tíztánc versenyeken a versenyzőknek egy verseny keretein belül kell bemutatniuk az öt standard és az öt latin-amerikai táncot."

Bővebb leírás, versenykiírások, versenyszabályzat a szövetség honlapján.

[link]

2018. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!