Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csomo a honaljarokban?

Csomo a honaljarokban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tanacsot szeretnek kerni hatha van valakinek tapasztalata a temaban.... kb 2 hete a bal honaljarkomban felfedeztem egy jo markans zold dionyi csomot, ami nem fajdalmas nyomasra, nem kotott, a bor alatt van viszont kivulrol nem latszik belole semmi. Rohantam az orvoshoz nyilvan miutan megirtam a vegrendeletem 3 peldanyban, hogy tutira meghalok nyirokrakban :D

A haziorvos megtapogatta, azt mondta, h szerinte nem nyirok eredetu, mivel jeleztem, hogy surun kelek fel ejszaka arra, hogy zsibbad a bal kezemen a kis es gyurusujjam. Annyit mondott, hogy izomcsomo, vagy izomletapadas lehet, 1 honapig kenegessem izomlazitoval, ha nem javul semmit akkor reuma. (Amugy ha megnyomom akkor csakugyan elkezd minimalisan zsibbadni a kisujjam, tehat valami ideget nyomhat) volt mar valakinek hasonlo? Nem mondanam, hogy tulsagosan nyugodt vagyok az ugyben :( 23/L



2018. febr. 27. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyász.Ismerősömnek volt,kivàgták onnan.Nem fákt neki.Pontosan nem tudom mi volt,de oda ment
2018. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!