Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csoportos óráról sétáltatok...

Csoportos óráról sétáltatok már ki azért mert nem tetszett? Ciki az ilyen, hogy 10 perc után kimenni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vigyél be telefont. Az bármikor csöröghet, érkezhet rá valami fontos... Esetleg eszedbe juthatott valami, ami nem tűr halasztást. Sok oka lehet annak, ha valaki kimegy. Nem is feltétlen kell rosszullétre gyanakodni és főleg nem arra, hogy nem jött be neki az óra. Számon nem fognak kérni. Max hogy jól érzed-e magad. De ha szeded a lábad akkor az sem.
2018. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:D


Én egy kiscsoportos (5 fős) valamit kínlódtam végig, pedig már 10-15 perc után ott tartottam, hogy guggoltam a polifómon arra gondolva, hogy fogom a cuccom és megyek. Erre odajött a tanár hogy mi a baj. Én meg nem tudtam azt mondta, hogy na én mentem, szia. :D

2018. márc. 1. 12:03
 3/6 A kérdező kommentje:
azt mondani *
2018. márc. 1. 12:03
 4/6 anonim válasza:
Mi ez, egyetem?
2018. márc. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fitneszterem.
2018. márc. 4. 07:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, ha sport jellegű, akkor könnyű dolgod van, azt mondod, hogy fáj valamid, meghúztad valamid, felkavarodott a gyomrod, stb.
2018. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!