Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki szeretném próbálni az...

Ki szeretném próbálni az airsoftot, de nem játszik egy ismerősöm se és felszerelésem sincs. Van olyan pálya ahova nem kell vinni csapatot és felszerelés bérlésére is van lehetőség?

Figyelt kérdés
Nem túl komoly a szándék szóval nem szeretnék nagy pénzeket beleölni amíg ki sem próbáltam. Leginkább kültéri érdekelne.

2018. márc. 4. 14:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehetőleg Nógrád megye közelében.
2018. márc. 4. 15:03
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden megyében van pár. Keress egy facebook csoportot ahol sokan vannak és ott kérdezd meg a közösséget, hogy kijátszik arra. Ők majd belevisznek az ottani vérkeringésbe. Elmondják merre vannak a pályáik és küldenek meghívót a következő találkozókra. Ezenfelül elmondják annak a nevét is akivel beszélned kell ha fegyvert akarsz bérelni. Talán még fuvart is szerezhetsz. Nem tudom, hogy Nógrádban mennyire szívélyes a közösség.
2018. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Kipróbálni jók a legagyibb dolgok is hozzá. (KIVÉVE SZEM ÉS ARCVÉDELEM ARRA KÖTELEZŐ A JÓ MINŐSÉGŰ, ERRE VAGY MÉG NAGYOBB IGÉNYBEVÉTELRE TERVEZETT FELSZERELÉSEK). Azt leszámítva 10-20-30 ezerből frankó kis tingli tangli cuccot összelehet tenni.


De mivel csak tényleg kipróbálni szeretnéd egyelőre, így én is azt javaslom, hogy keress rá googleban hátha feldob valami csoport vagy csapat oldalt, blogot, facebookot. :) Utána velük beszélj erről, hogy lenne-e rá lehetőség .

2018. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. márc. 6. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!