Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megakartam erősíteni a sípcson...

Yuutanori kérdése:

Megakartam erősíteni a sípcsontomat, de vissza felé sült el. Mit tegyek? Mi lehet a lábammal? Házilag hogy hozzam rendbe?

Figyelt kérdés
Karatézom és erősíteni akartam a sípcsontomat és a seprűnyéllel ütögetgem. De sajnos nem néztem utána részletesen és nagyon fájni kezdett a csont. Ha végig húzom rajta az ujjam, akkor hullámos lett kissé a csont felülete és egy kicsit fáj. Tudok vele járni és ugrálni, nem fáj. Ezért nem gyanakszom csonthártya gyulladásra. De nem tudok vele húzamosabb ideig rúgni a lábammal.

2018. márc. 5. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Az emberi hülyeség határtalan!
2018. márc. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mint a te felesleges bölcsességed drága testvérem...
2018. márc. 5. 14:51
 3/6 anonim ***** válasza:
"Házilag" már tönkretetted félig a lábad, legalább a helyreállítást bízd szakemberre (ORVOS), mielött még több hülyeséget csinálsz
2018. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nagy az isten állatkertje,csak túl kicsi a kerítés...
2018. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Még az a jó hogy te is részese vagy ennek az állatkertnek XD


Felfogtam hogy hibáztam, segítséget kértem, erre mindegyik teszi a fejét,mintha ennél nagyobb hülyeséget még nem csináltak volna. Mintha tökéletesek lennének... én kérek elnézést hogy bevallottam hogy mekkor hülyeséget csinálok és néhány troll it okoskodik mert máshol nem tudja magát kiélni. XD

2018. márc. 6. 22:42
 6/6 anonim válasza:
Senki nem okolt tèged, nem te tehetsz róla.
2018. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!