Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pcp légpuska töltés házilag?

Lala6 kérdése:

Pcp légpuska töltés házilag?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem vagyok még boldog tulajdonos csak ha valamikor sikerül vennem egyet gondolkodtam a töltésen hisz a palckos megoldás kicsit húzós felénk a töltés kilőve a pumpa meg ha nagy légtartályos a pcp akkor embert próbáló feladat.

Már vannak az elketromos kompresszorok is bár itthon nem nagyon látni de az is horror drága.

Igaz akinek telik majomra teljen banánra is.

Pusztán elméleti síkon gondolkodom mert vegyünk egy hatsan herculest ami 1000ccm es tartály azt pl.pumpával örökké tartana palack az nem sok töltés a kompressor meg szerintem itthon még nem elterjedt. Sőt külfölfi oldalakon olvasom hogy már 300-350 bar os tartályt is lehet venni a légpuskákhoz tuning gyanánt hogy a lövésszámot meg a teljesítményt is növeljék. Tudom nálunk tilos.

Nálam adott egy 270l es 5.5kw kompressor és azon törtem a fejem evvel hogyan lehetne pcp-t tölteni. Valami ilyesmire gondoltam csak nem olajosba. [link]

Bár lehet az egész halva született ötlet.



2018. márc. 6. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:
sehogy.az utolso mondatodban tokeletesen elmondtad,probalkozhatsz argon gazzal, azok a palackok 200 bar -ig vannak toltve
2018. dec. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!