Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Reggeli futásra fiatal felnőtt...

Reggeli futásra fiatal felnőtt nő áttérjen szerintetek?

Figyelt kérdés

Sportolgatok. Előrebocsátom, hogy a sport nem a hobbim, ezer hobbim van, csak kényszernek érzem, az egészségért. Irtó kevés időm van, sok túlóra, tanfolyamok. Sokszor két órák hétköznap és hétvégén a fél szombat, vasárnap pedig pár óra.


Szóval ennek megfelelően sportolgatok. Tornázás, kocogás, néha túra, bringázás, néha úszás. Hol melyikhez van több kedvem, hol mit enged az időm, az időjárás.


Megérné munka előtt 2-3 km-eket futni? Nem este, hanem munka előtt?

Aránylag korán kelő vagyok (a későn fekvést nem bírom). A futás pedig felélénkít. Most is már kb. két órája voltam lent és pörgök, nem tudom hogyan fogok aludni, álmos szoktam lenni ilyenkor már.


Szóval most csak az a kérdés, hogy amikor futni megyek, azt megéri-e estéről kora reggelre rakni - mert más okokból praktikusabbnak érzem ?


2018. márc. 8. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha korán kelő típus vagy, akkor jó reggel túl lenni az edzésen. Mire más felkel, Te már túl vagy rajta. És ha jut időd / energiád, akkor délután még csinálhasz valamit. Amikor intenzíven edzettem, akkor reggel és délután is volt edzés, csak más-más. Pl. reggel úszás, du. futás vagy erősítés.
2018. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!